WYSYŁKA

  • Spedycja GLS

GLS kurier Jest to standardowa forma wysyłki. Opłaty za przesyłki krajowe o wadze do 30 kg: LEMI-BIS dostarcza przesyłki na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Zryczałtowana opłata za dostarczenie paczki do 30 kg wynosi 13,82 PLN netto i jest doliczana do pierwszej przesyłki z danego zamówienia. Jeśli nie wszystkie zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie i zamówienie jest realizowane partiami, koszty dosyłania zaległości ponosi LEMI-BIS. Przesyłki o wadze powyżej 30 kg: wymagają kontaktu i uzgodnienia z Działem Sprzedaży (71 339-00-29, sklep@lemi.pl). Opłata za nie jest ustalana wg stawek przewozowych wybranego spedytora. Zamówienia do godziny 14:00 przeważnie wysyłane są tego samego dnia.

  • Spedycja DHL

DHL Kurier Wysyłka kurierem DHL na szczególne życzenie klienta, bądź też jeśli nie ma możliwości wysłania towaru spedycją podstawową GLS. Inni spedytorzy Wybór innego spedytora niż GLS i DHL, wymaga kontaktu i uzgodnienia z naszym Działem Sprzedaży. Opłata za tego typu przesyłki jest ustalana wg stawek przewozowych wybranego spedytora. Przesyłki za pobraniem wysyłane są wyłącznie za pomocą GLS lub DHL.

  • Inni spedytorzy

Wybór innego spedytora niż GLS i DHL, wymaga kontaktu i uzgodnienia z naszym Działem Sprzedaży. Opłata za tego typu przesyłki jest ustalana wg stawek przewozowych wybranego spedytora. Przesyłki za pobraniem wysyłane są wyłącznie za pomocą GLS lub DHL.

  • Odbiór osobisty

Istnieje również możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie firmy LEMI-BIS ul. Jelczańska 55-003 Jeszkowice w dni robocze w godz. 8.00 - 16.00