Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Property

Property

Composition

Composition

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Paper Type

Paper Type

Główna

Podkategorie

 • Elektronika

  Przydatne przy naprawach, zarówno w Twoim własnym domu, jak i w mieszkaniach Twoich klientów: jeśli chodzi o narzędzia dla elektroników i instalatorów, nie może wśród nich zabraknąć oferowanych przez nas podzespołów i akcesoriów elektronicznych. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroki wybór liczników energii, zaciskarek złączy, pirometrów czy diod prostowniczych. Wszystkie nasze produkty mają wiele modeli i wersji, bez trudu więc znajdziesz dokładnie takie akcesoria, jakich potrzebujesz.

  Potrzebny jest Ci licznik energii do montażu na szynę albo na tablicę? Czy zaciskarka złączy ma być przeznaczona do zdejmowania izolacji, czy do obcinania przewodów? Wreszcie czy pirometr, którego szukasz, ma być stosowany w zakładzie, czy w domu? Niezależnie od odpowiedzi na te pytania, każdy elektronik i instalator znajdzie u nas narzędzia i podzespoły przeznaczone specjalnie dla niego. 

 • Automatyka

  Zależy nam, aby każdy Klient znalazł w asortymencie naszego sklepu internetowego poszukiwane podzespoły i elementy składowe w zakresie automatyki przemysłowej. Dlatego proponujemy nie tylko falowniki LG, ale również czujniki indukcyjne (liniowe i zwykłe), optyczne, pojemnościowe oraz Halla. To właśnie one pomogą wykryć obecność metalu w obszarze aktywnym. Jednak jest to tylko niewielka, choć istotna, część naszej oferty.

  Polecamy także zasilacze impulsowe bądź na szynę DIN, które wykorzystywane są właściwie we wszystkich urządzeniach, które podłącza się do napięcia sieciowego. A takie napięcie wykorzystuje również automatyka przemysłowa.

  Ponadto oferujemy wentylatory, regulatory temperatury, kasety sterownicze, wyłączniki nożne, przekaźniki SSR i wiele więcej. Wszystkie są produktami nowymi, nieużywanymi, wyróżniającymi się dużą niezawodnością oraz atrakcyjną ceną. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi kategoriami, aby znaleźć wszystkie poszukiwane akcesoria, podzespoły i części - niezależnie czy są to czujniki, czy zasilacze.

 • Elektryka

  Zarówno do domowych napraw, jak i do usuwania awarii w zakładach Twoich klientów – u nas znajdziesz niezbędne podzespoły do wszelkich prac elektrycznych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz bezhalogenowych kabli, złączy 4-przewodowych czy dławików izolacyjnych albo liczników energii, mamy produkty, które sprawdzą się w każdym terenie i w każdych warunkach.

  Ponieważ zależy nam, byś zawsze znalazł u nas potrzebne podzespoły, wciąż poszerzamy naszą ofertę. Dlatego proponujemy wiele różnych modeli naszych produktów: na przykład dławiki o rozmiarach od PG9 do PG42, złącza do połączeń z boku i z góry, przewody o różnej liczbie żył czy zatwierdzone do użytku w całej Europie liczniki energii. Nasze produkty można stosować zarówno w instalacjach przemysłowych, jak i domowych, tak pod tynkiem, jak i w rurach czy w mokrym terenie. Sprawdź już teraz te i wiele innych modeli niezbędnych dla każdego elektryka!

 • Gniazda

Jest 300 produktów.

Pokazano 1-12 z 300 pozycji

Aktywne filtry