Falowniki LG

Ich zadaniem jest zmiana prądu stałego w przemienny – są niezbędne wszędzie tam, gdzie potrzebna jest sprawna regulacja obrotowej prędkości silników. Falowniki LG znajdziemy więc nie tylko w zakładach przemysłowych, ale nawet w domowych pralkach. W przypadku niezbędnej wymiany tego elementu, sprawdź naszą ofertę. Proponujemy urządzenia zarówno 1- jak i 3-fazowe, doskonałe tak do niewielkich urządzeń, jak i do pomp i wentylatorów.

W zależności od modelu, falowniki LG 3- i 1-fazowe mogą mieć dodatkowe
opcje, na przykład sterowanie bezczujnikowe, 8 wejść do programowania,
funkcję oszczędzania energii i wiele innych. Poszczególne modele występują w wielu
wersjach, bez trudu więc dopasujesz mechanizm do konkretnego urządzenia. Naszą
ofertę dopełnia atrakcyjna cena, a także mnogość dostępnych akcesoriów dodatkowych,
na przykład klawiatur sterujących czy kart komunikacyjnych.

Falowniki LG

Podkategorie

 • 1-fazowe

  W naszej ofercie czekają na Ciebie także 1-fazowe falowniki LG — urządzenia niezwykle kompaktowe, które znalazły powszechne zastosowanie we wszelkiego typu maszynach o nieco mniejszym gabarycie. Modele dostępne w naszym asortymencie zostały wyposażone w wiele przydatnych funkcjonalności ułatwiających użytkowanie. Wspomnieć warto między innymi o możliwości automatycznego wyszukiwania częstotliwości oraz wbudowanych filtrach przeciwzakłóceniowych.

  Podstawową funkcją, którą pełnią falowniki 1-fazowe jest przemiana prądu stałego w jego zmienny odpowiednik, przy jednoczesnej regulacji częstotliwości wyjściowej. Urządzenia te wykorzystywane są w przemyśle, lecz równie często stanowią element wyposażenia domowego.

 • 3-fazowe

  Niezawodne i zaawansowane technologicznie urządzenia, których zadaniem jest przemiana prądu stałego w zmienny. Falowniki 3-fazowe LG to — oprócz ich podstawowej i oczywistej funkcji — ogromna ilość dodatkowych systemów oraz możliwości konfiguracyjnych. Oferujemy zarówno modele idealne do użytku prywatnego, jak i egzemplarze profesjonalne.

  Spośród dodatkowych opcji proponowanych przez nas urządzeń wyróżnić należy funkcje takie jak wbudowany moduł hamujący, autorestart po zaniku zasilania, autotuning silnika czy funkcję oszczędzania energii. To jednak nie wszystkie z użytecznych funkcjonalności naszych urządzeń — zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją w opisie danej oferty.

 • Osprzęt

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry