Przyciski

Niezbędne elementy i akcesoria, bez których niemożliwe jest kontrolowanie pracy
maszyny, a nawet jej włączanie i wyłączanie. Zarówno przyciski sterownicze,
jak i żarówki, kontrolki, stacyjki oraz styki, pozwalają na obsługę urządzenia,
a jednocześnie przekazują ważne informacje na temat jego pracy. Dlatego warto
na bieżąco kontrolować ich stan i wymieniać je zawsze wtedy, gdy przestaną
prawidłowo funkcjonować. W końcu sprawnie działające przyciski sterownicze
gwarantują bezpieczną obsługę całej maszyny.

Proponujemy żarówki i kontrolki o różnych kolorach: żółte, czerwone,
niebieskie, zielone czy białe, przeznaczone do otworów montażowych o średnicy
22 mm lub do zasilania bezpośredniego. Znajdziecie też u nas stacyjki o modelach
umożliwiających wyjęcie klucza w każdej pozycji i o kilku stabilnych położeniach.
Oferujemy także styki do wszystkich napędów.

Przyciski

Podkategorie

 • Przyciski sterownicze

  Szeroka gama niezawodnych przycisków sterowniczych klasy przemysłowej o zróżnicowanych funkcjach i parametrach technicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli i wariantów tego rodzaju komponentów, stanowiących nieodzowny element systemów bezpieczeństwa oraz wszelkiego typu centrali i tablic rozdzielczych.

  Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje przyciski w wielu odsłonach — znajdą Państwo u nas modele mono- oraz bistabilne, a także dłoniowe. Oferujemy również egzemplarze z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci kluczyka. Większość modeli widocznych na naszej stronie dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych, co ma szczególne znaczenie w kontekście rozbudowanych systemów o wielu stykach.

 • Przyciski sterownicze...
 • Przyciski sterownicze...
 • Przyciski sterownicze...

  Dostosowanie maszyn i rozdzielni do swoich potrzeb wymaga instalacji niezbędnych komponentów. Przyciski sterownicze kryte umożliwiają sprawną i bezpieczną obsługę urządzeń. Produkty stosowane są przede wszystkim w różnych gałęziach przemysłu oraz w niektórych modelach wind towarowych.

  Dostępne u nas modele różnią się przede wszystkim wyglądem. Dobór właściwego koloru lub oznaczenia graficznego sprawia, że obsługa maszyny staje się intuicyjna. Wśród naszych propozycji można znaleźć takie, które po zamontowaniu w pulpitach maszyn z powodzeniem będą rozłączać lub załączać właściwe obwody. Wiele z dostępnych modeli posiada opcję rozbudowy o dodatkowe styki. Wszystkie wykonane są z materiałów odpowiednich do funkcjonowanie w strefie niskiego napięcia elektrycznego.

 • Przyciski sterownicze...

  W ofercie znajdują się komponenty, które mają bardzo szerokie zastosowanie przy produkcji oraz codziennym użytkowaniu różnego rodzaju maszyn. Przyciski sterownicze podświetlane oraz wystające to elementy należące do wyposażenia tzw. aparatury pulpitowej. Dzięki nim możliwe jest zaprojektowanie intuicyjnego pulpitu np. operatorskiego lub kontrolnego, który znacznie usprawnia pracę osoby obsługującej urządzenie.

  Przyciski sterownicze podświetlane i wystające wpływają również na stan bezpieczeństwa pracy. W naszej ofercie znalazło się kilka modeli w intuicyjnych kolorach, sugerujących ich możliwe funkcje. Przykładowo kolor czerwony jest powszechnie używany do wyłączania maszyny, natomiast kolor zielony może służyć do jej uruchomienia. Kolor żółty z kolei często wciskamy w przypadku np. trybu serwisowego. Dodatkowe źródło światła w wybranych modelach ułatwia pracę, ponieważ umożliwia proste i szybkie przekazywanie informacji, np. o aktywowaniu danej funkcji.

 • Przyciski sterownicze...
 • Stacyjki

  Nasza oferta obejmuje także stacyjki sterownicze o zróżnicowanej specyfikacji technicznej. Komponenty tego typu znajdują powszechne zastosowanie jako elementy pulpitów, szaf i tablic sterowniczych. Ich podstawowym zadaniem jest inicjowanie bądź zakończenie wszelkiego typu procesów elektronicznych.

  W naszym asortymencie znajdą Państwo całą gamę modeli z tej kategorii. Poszczególne egzemplarze różnią się przede wszystkim liczbą pozycji stabilnych, a także ograniczeniami w zakresie wyjęcia kluczyka w danym położeniu. Możliwość precyzyjnego dopasowania tych parametrów pozwala dostosować komponent do indywidualnych wymagań.

 • Styki pomocnicze

  Urządzenia dodatkowe, których zadaniem jest sygnalizacja oraz kontrola nad obwodem elektrycznym różnego rodzaju. Styki pomocnicze dostępne w naszej ofercie pozwalają na realizację układów sterowania, sygnalizacji oraz blokady. Proponowane przez nas modele mogą być z powodzeniem stosowane do wymiany lub rozbudowy istniejących obwodów.

  Zadaniem tego rodzaju komponentów łącznikowych jest podtrzymanie lub odłączenie zasilania danego obwodu, na przykład w przypadku uruchomienia innego urządzenia. Służą one także w roli elementów systemu sygnalizacyjnego — wszelkiego typu lampki, dzwonki etc. Szczegółowa specyfikacja konkretnych modeli zawarta jest w opisie danej oferty.

 • Joystick

  Profesjonalne urządzenia i komponenty sterujące dla wszelkiego typu układów i systemów. Joystick mechaniczny dostępny w naszej ofercie pozwala na precyzyjne manipulowanie ramionami oraz innego rodzaju układami maszynowymi. Jest to wygodna i intuicyjna metoda sterowania, która znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i nie tylko.

  Modele dostępne w naszym sklepie internetowym cechuje łatwość montażu oraz wygoda użytkowania. Oferujemy między innymi egzemplarze niestabilne o czterech wektorach działania ze stabilnym środkiem. Stalowa dźwignia została dodatkowo wyposażona w osłonę, która zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza mechanizmu.

 • Kontrolki

  Sygnalizowanie poszczególnych stanów jest niezwykle istotne dla prawidłowej i zgodnej ze standardami bezpieczeństwa obsługi maszyny. Nasze kontrolki mogą służyć m.in. do potwierdzania obecności napięcia o określonych wartościach lub informowania o pracy w konkretnym trybie. Dzięki sygnałom świetlnym możliwy jest nadzór operatora lub automatyka nad pracą sprzętu.

  W przypadku wielu urządzeń sygnały świetlne informują o konieczności podjęcia określonych działań. Mogą one ostrzegać o zakończeniu zleconego procesu lub wyczerpaniu się substancji niezbędnych do prawidłowej pracy. Różnorodność kolorystyczna pozwala na dostosowanie produktu do konkretnej funkcji – elementy czerwone najlepiej nadają się do wysyłania ostrzeżeń, a zielone do określania trybu pracy.

Jest 52 produktów.

Pokazano 1-12 z 52 pozycji

Aktywne filtry