Elektryka

Zarówno do domowych napraw, jak i do usuwania awarii w zakładach Twoich klientów – u nas znajdziesz niezbędne podzespoły do wszelkich prac elektrycznych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz bezhalogenowych kabli, złączy 4-przewodowych czy dławików izolacyjnych albo liczników energii, mamy produkty, które sprawdzą się w każdym terenie i w każdych warunkach.

Ponieważ zależy nam, byś zawsze znalazł u nas potrzebne podzespoły, wciąż poszerzamy naszą ofertę. Dlatego proponujemy wiele różnych modeli naszych produktów: na przykład dławiki o rozmiarach od PG9 do PG42, złącza do połączeń z boku i z góry, przewody o różnej liczbie żył czy zatwierdzone do użytku w całej Europie liczniki energii. Nasze produkty można stosować zarówno w instalacjach przemysłowych, jak i domowych, tak pod tynkiem, jak i w rurach czy w mokrym terenie. Sprawdź już teraz te i wiele innych modeli niezbędnych dla każdego elektryka!

Podkategorie

 • Dławiki Kablowe

  Właściwe zabezpieczenie przewodów jest niezbędne do prawidłowego działania urządzenia oraz zapewnienia bezpieczeństwa operatorom i osobom znajdującym się w pobliżu. Dostępne w naszej ofercie dławiki kablowe idealnie nadają się do uszczelniania przejść oraz solidnego mocowania przewodów w obudowach maszyn. Trwała konstrukcja sprawia, że łącze się nie załamuje, a ponadto stanowi odpowiednią ochronę przed wyrwaniem.

  W naszej ofercie dostępne są produkty z gwintem PG o różnej średnicy. Wszystkie zgodne są z obowiązującymi normami. Produkty muszą być dopasowane do średnicy przewodu, który mają mocować – w opisie każdej z naszych propozycji można znaleźć niezbędne dane techniczne. Większość modeli dostarczamy do klientów z pasującymi nakrętkami.

 • Złącza

  Większość maszyn do sprawnego działania potrzebuje odpowiednio zaprojektowanego systemu przewodów. Złącza wykorzystuje się w skrzynkach elektrycznych, które stanowią centrum zarządzania poszczególnymi funkcjami sprzętu. Aby przewody były odpowiednio zabezpieczone, należy używać elementów spełniających obowiązujące normy. Na naszej stronie można znaleźć m.in. podzespoły wykonane z tworzyw o wysokiej klasie palności materiału izolacyjnego.

  Ciekawą propozycją są również dostępne u nas ścianki oraz blokady na szynę. Dzięki nim montowane elementy nie mogą się przesuwać, co ułatwia zachowanie kontroli nawet w przypadku konieczności użycia wielu, różnych przewodów. Zachowanie porządku w skrzynce elektrycznej urządzenia jest ważne w przypadku konieczności naprawy lub wymiany podzespołów.

 • Kable i przewody

  Montaż instalacji elektrycznej nie jest możliwy bez użycia odpowiedniego materiału. Dostępne na naszej stronie kable i przewody idealnie nadają się do instalacji zarówno w obiektach przemysłowych, jak i mieszkalnych. Wiele z proponowanych modeli można położyć pod lub nad tynkiem. Solidna zewnętrzna warstwa izolacyjna zapewnia odporność na działanie wielu szkodliwych czynników. Niektóre z produktów można stosować na zewnątrz budynków, choć powinno się je wtedy dodatkowo zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych.

  Przygotowane propozycje różnią się szczegółami technicznymi, m.in. liczbą żył oraz przybliżoną średnicą zewnętrzną. Wszystkie niezbędne dane umieszczamy w opisach konkretnych produktów, przed dokonaniem zakupy zachęcamy do zapoznania się z podanymi informacjami.

 • Liczniki energii

  Praktyczne i proste w obsłudze urządzenia pomiarowe. Liczniki energii dostępne w naszej ofercie to nowoczesny sprzęt, pozwalający na łatwe kontrolowanie zużycia prądu w mieszkaniu, lokalu użytkowym, a także zakładzie przemysłowym — również do celów rachunkowych, gdyż nasze urządzenia są akceptowane przez systemy rozliczeniowe państw europejskich.

  Oferujemy liczniki energetyczne jedno- oraz wielofazowe, które cechuje wysoka precyzja pomiaru oraz korzystny poziom utrzymania stabilności przy długofalowej eksploatacji. Proponujemy zarówno wersje z tradycyjnymi wskaźnikami elektromechanicznymi (do 7 cyfr), jak i nowoczesne warianty z wyświetlaczem LCD.

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Aktywne filtry