Automatyka

Zależy nam, aby każdy Klient znalazł w asortymencie naszego sklepu internetowego poszukiwane podzespoły i elementy składowe w zakresie automatyki przemysłowej. Dlatego proponujemy nie tylko falowniki LG, ale również czujniki indukcyjne (liniowe i zwykłe), optyczne, pojemnościowe oraz Halla. To właśnie one pomogą wykryć obecność metalu w obszarze aktywnym. Jednak jest to tylko niewielka, choć istotna, część naszej oferty.

Polecamy także zasilacze impulsowe bądź na szynę DIN, które wykorzystywane są właściwie we wszystkich urządzeniach, które podłącza się do napięcia sieciowego. A takie napięcie wykorzystuje również automatyka przemysłowa.

Ponadto oferujemy wentylatory, regulatory temperatury, kasety sterownicze, wyłączniki nożne, przekaźniki SSR i wiele więcej. Wszystkie są produktami nowymi, nieużywanymi, wyróżniającymi się dużą niezawodnością oraz atrakcyjną ceną. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi kategoriami, aby znaleźć wszystkie poszukiwane akcesoria, podzespoły i części - niezależnie czy są to czujniki, czy zasilacze.

Jest 235 produktów.

Pokazano 1-12 z 235 pozycji

Aktywne filtry